Resurse pentru slujire
20 Martie 2020
Biserici online
BANAT
Banat : parțial Arad Salem, Arad Betel, Timișoara Betania, Arad Apateu (parțial: Arad Macea facebook, Timișoara Maranatha, Deva, Timișoara Speranța urmează), Oradea B Eden magh.

MUNTENIA Link

MOLDOVA
Conferința Moldova – responsabil Cristea Dorin
1. Sâmbătă de la ora 16:00 la 19:00 – se transmite de la sediul Conferinței sau de la Bacău Centru
Conferința Moldova – responsabil Cristea Dorin
2. În fiecare seară de la 19:00 la 21:00 departamentul de tineret
Piatra Neamț – responsabil Gherghe Laurențiu
- Program - Vineri seara - 19-20
Sambata dimineata : 11-12
Sabat dupa-amiaza : 17-18
Roman – responsabil Șestun Viorel
Roman - website biserica
Program - Miercuri si Vineri: ora 19
- Sambata: ora 11
Pângărați – responsabil Cocea Cosmin
- va încărca mesaje înregistrate în cursul săptămânii
Suceava: Dumbrăveni – responsabil Iulian Condrachi
Iași Sărărie – Facebook - responsabil Eduart Tilihoi
Iași Sărărie – youtube - responsabil Eduart Tilihoi
Bacău Centru – responsabil Săvel Lupu
Vaslui: Pogana – responsabil Ștefăniță Adrian
- se transmit mesaje înregistrate
Botoșani Speranța – responsabil Racu Claudiu
- Program de la 9 la 11 pe platforma Zoom

OLTENIA
Craiova, Rm. Vâlcea, Pitești, Roșiori, Alexandria 1 și 2, Peretu 4 și, Țigănești, Câmpulung.


Transilvania NORD
Speranta Cluj, Cluj Central, Vaida Camaras, Ocna Mures, Baia Mare, Bistrița, Alba Iulia, Apahida, Turda Speranța – ocazional

Alba Iulia
Apahida
Baia Mare
Bistrița
Cluj Central - limba maghiară
Sâmbătă - ora 11:00 - limba română, cu traducere în maghiară
Mesaj special Pasca Iosif, președintele Conferinței Transilvania de Nord

Cluj „Speranța"
Vineri seara - Ora 19.00. Coroana care învinge Corona(virus) live pe Biserica Speranta Cluj Napoca
Sâmbătă seara - ora 19.00 - Întâlnire cu Viata
Gherla - limba maghiară și română
Ocna Mureș
Vaida Cămăraș
Vaida Cămăraș
Turda „Speranța”

Transilvania SUD
Tg Mureș magh, Brașov Maranatha, Mediaș, Sărmașu, (Sighișoara?)




Program Speranta TV
Program RVS